Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

Po raz kolejny Przedszkole Samorządowe w Różanie włączyło się w obchody DBI - inicjatywy Komisji Europejskiej, mającej na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

W naszym przedszkolu dbamy o edukację dzieci dotyczącą bezpiecznego poruszania się po sieci. Zależy nam na tym, aby dzieci i Rodzice w świadomy sposób korzystali z zasobów internetowych oraz znali niebezpieczeństwa związane z działalnością młodych internautów.

W celu utrwalenia i poszerzenia zdobytej wiedzy zachęcamy wszystkich Rodziców do udziału w projekcie edukacyjnym „Zostań znajomym swojego dziecka”, składającym się z cyklu filmików edukacyjnych. Ideą projektu jest uczestniczenie rodziców w internetowym życiu dzieci, poznania ich zainteresowań i wirtualnej społeczności:.

Zostań znajomym swojego dziecka