„Babcia i dziadek wciąż o nas dbają.

Tak jak rodzice bardzo kochają.

Dają nam w życiu wiele radości.

Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”.

Dzień Babci i Dziadka jest już na stałe wpisany w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Jest to okazja nie tylko do świętowania, ale również do budowania relacji między pokoleniami. To wyjątkowy czas, który pozostawia po sobie niezapomniane chwile radości i wzruszeń zarówno dla dzieci, jak i dla ich kochających dziadków.

Na zaproszenie przedszkolaków do każdej grupy przybyli licznie babcie i dziadkowie, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Po części artystycznej dzieci w dowód przywiązania i miłości obdarowały swoich najbliższych upominkami.

Przedszkolaki z nieukrywaną radością przygotowują się do obchodów tego święta. Razem z nauczycielami tworzą wyjątkowe montaże słowno – muzyczne, prace plastyczne i laurki pełne serdecznych życzeń. Te małe dzieła sztuki stają się nie tylko prezentami, ale także wyrazem uczuć i wdzięczności dzieci.

Babcie i dziadkowie z dumą i uśmiechem opuszczali nasze przedszkolne mury.